Vinotéka v Brně

Navštivte nás i ve vinotéce v Brně.

 

Máme rozsáhlé prostory, které jsou příjemně členité a můžou pojmout třeba i dvě hudební party najednou.

Konkrétně se jedná o tři místnosti. Přední místnost pojme do 20 lidí a jeden roh zdobí pianino. Prostřední místnost, dříve to byla místnost s křídlem, je ideální pro obsazení 10-15 lidí. Zadní místnost je nejprostornější a v této části teda většinou neobsluhujeme, ale musíte si chodit k baru. Je ideální pro menší koncertíky, nebo pokud chcete mít opravdu klid od ostatních hostů. Říká se, že dobrých lidí se vždycky vleze... ale i tak má tato místnost určitou kapacitu a podle vaší dobrosti je to kolem 30 lidí. Když přidáme stoly, tak i trošku víc. Momentálně jeden roh patří pianinu.

A když venku počasí přeje nejen vyššími teplotami, ale hlavně tím, že neprší, máme k dispozici i zahrádku. Cesta na ni je spletitá, ale klid vnitrobloku je opravdu za odměnu.

 

Samozřejmě můžeme nabídnout lahvové víno z rozsáhlé nabídky vín Vinařství Bukovský, ale i omezenou nabídku vín sudových. Pokud nejste zrovna vinně naladěni, tak máme hroznový mošt, nějaké čaje a kávu. Najdete u nás i něco na zub - zpravidla sušenou vepřovou klobásu, nakládaný hermelín, brambůrky, tyčinky, olivy a sýrové nitě. Pokud plánujete větší sešlost nebo byste rádi něco většího na jídlo, ozvěte se a společně něco vymyslíme.

 

Tato naše vinotéka je výdejní místo e-shopu. Rádi vás tady brzo uvidíme.

 

Můžete se nám ozvat na e-mail vinoteka@vinarstvibukovsky.cz, na Facebooku nebo Instagramu

Milena Možnarová +420 728 402 018

Toník Bukovský +420 777 134 616

 

Zpět do obchodu