Krásné prázdniny! My si začátek prázdnin jdeme taky vychutnat. Tímto se omlouváme, ale od 2. - 6. 7. 2022 nebudeme na e-shopu k zastižení a objednávky vyřídíme ve čtvrtek 7. 7., Děkujeme za pochopení

Vinotéka v Brně

Navštivte nás i ve vinotéce v Brně.

 

Máme rozsáhlé prostory, které jsou příjemně členité a můžou pojmout třeba i dvě hudební party najednou.

Konkrétně se jedná o tři místnosti. Přední místnost pojme do 20 lidí a jeden roh zdobí pianino. Prostřední místnost, dříve to byla místnost s křídlem, je ideální pro obsazení 10-15 lidí a křídlo nahradilo opět pianino. Zadní místnost je nejprostornější a v této části teda většinou neobsluhujeme, ale musíte si chodit k baru. Je ideální pro menší koncertíky, nebo pokud chcete mít opravdu klid od ostatních hostů. Říká se, že dobrých lidí se vždycky vleze... ale i tak má tato místnost určitou kapacitu a podle vaší dobrosti je to kolem 30 lidí. Když přidáme stoly, tak i trošku víc.

A když venku počasí přeje nejen vyššími teplotami, ale hlavně tím, že neprší, máme k dispozici i zahrádku. Cesta na ni je spletitá, ale klid vnitrobloku je opravdu za odměnu.

 

Samozřejmě můžeme nabídnout lahvové víno z rozsáhlé nabídky vín Vinařství Bukovský, ale i omezenou nabídku vín sudových. Pokud nejste zrovna vinně naladěni, tak máme hroznový mošt, nějaké čaje a kávu. Najdete u nás i něco na zub - zpravidla sušenou vepřovou klobásu, nakládaný hermelín, brambůrky, tyčinky, olivy a sýrové nitě. Pokud plánujete větší sešlost nebo byste rádi něco většího na jídlo, ozvěte se a společně něco vymyslíme.

 

Tato naše vinotéka je výdejní místo e-shopu. Rádi vás tady brzo uvidíme.

 

Můžete se nám ozvat na e-mail vinoteka@vinarstvibukovsky.cz, na Facebooku nebo Instagramu

Milena Možnarová +420 728 402 018

Toník Bukovsk +420 777 134 616

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení