Přejeme krásný květen s dobrým vínem!

Tomík na cestátch - přednáška v Kobylí 25. března

 

Ahoj, jmenuji se Tomáš Vejmola a rád vyrážím do světa!

V roce 2016 jsem vyrazil na mou první dvouměsíční cestu do Indie a Nepálu. Tenkrát jsem toho o světě moc nevěděl a myslel si, že se domů živý nedostanu. Cesta to ale byla natolik úžasná a dobrodružná, že jsem brzo po návratu vyrazil na kole do Gruzie. Nakonec jsem za 101 dní dorazil domů, navštívil osm států a zažil úžasné dobrodružství o které jsem se už začal dělit s lidmi na cestovatelských přednáškách. Další a zatím poslední meta byla moje největší životní výzva, kterou už asi nejde překonat. Pořídil jsem si v Thajsku tuktuk a přesně do roka a do dne projel Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko, Evropu a ujel 13000 km a dojel zdravý a v pořádku domů. Cesta to byla neuvěřitelná.

 

Zajímá vás příběh cesty plné dobrodružství z Thajska do České republiky? Potom jste srdečně zváni na přednášku do Vinařství Bukovský v Kobylí. V pátek 25. 3. 2022 v 18:00 hodin přivítáme ve vinařství Tomáše Vejmolu. Na návštěvníky čeká nejen zajímavé povídání, ale i malá ochutnávka našich výtečných vín.

Tomíka můžete sledovat na Facebooku, Instagramu nebo můžete omrknout jeho web a třeba ho i podpořit na jeho další cestě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení