Krásné léto! Rádi se s vámi uvidíme na některé z našich akcí.

Tomík na cestátch - přednáška v Kobylí 25. března

 

Ahoj, jmenuji se Tomáš Vejmola a rád vyrážím do světa!

V roce 2016 jsem vyrazil na mou první dvouměsíční cestu do Indie a Nepálu. Tenkrát jsem toho o světě moc nevěděl a myslel si, že se domů živý nedostanu. Cesta to ale byla natolik úžasná a dobrodružná, že jsem brzo po návratu vyrazil na kole do Gruzie. Nakonec jsem za 101 dní dorazil domů, navštívil osm států a zažil úžasné dobrodružství o které jsem se už začal dělit s lidmi na cestovatelských přednáškách. Další a zatím poslední meta byla moje největší životní výzva, kterou už asi nejde překonat. Pořídil jsem si v Thajsku tuktuk a přesně do roka a do dne projel Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko, Evropu a ujel 13000 km a dojel zdravý a v pořádku domů. Cesta to byla neuvěřitelná.

 

Zajímá vás příběh cesty plné dobrodružství z Thajska do České republiky? Potom jste srdečně zváni na přednášku do Vinařství Bukovský v Kobylí. V pátek 25. 3. 2022 v 18:00 hodin přivítáme ve vinařství Tomáše Vejmolu. Na návštěvníky čeká nejen zajímavé povídání, ale i malá ochutnávka našich výtečných vín.

Tomíka můžete sledovat na Facebooku, Instagramu nebo můžete omrknout jeho web a třeba ho i podpořit na jeho další cestě.